שאלות ותשובות – New

שאלות ותשובות

QuesAns

ניתן לבצע הזמנת מוצרים באתר כאורח, ללא רישום, וחילופין, ניתן להירשם לאתר וליצור חשבון. כדי ליצור חשבון באתר יש להזין את הפרטים המבוקשים ולבחור סיסמה. לאחר בחירת מוצר והוספה של מוצרים ל”סל הקניות” ניתן לבצע הזמנה בהתאם להוראות המופיעות באתר. למידע נוסף, ניתן לעיין בתנאי השימוש

זמן קבלת ההזמנה תלוי בשיטת המשלוח שבחרת בעת ביצוע ההזמנה. ניתן לעיין במדיניות המשלוחים כאן: מדיניות משלוחים

בסיום ההזמנה ולאחר אישור התשלום, יישלח לך מייל לכתובת הדוא”ל שנמסרה בעת ביצוע ההזמנה. בנוסף, ככל שביצעת את ההזמנה תחת החשבון שלך, ניתן לעיין בסטטוס שלה בחשבון שלך בלחיצה על כפתור “הפרופיל שלי”, שם יופיעו כל ההזמנות שביצעת והסטטוס העדכני שלהן.

שימי לב כי זמן הטיפול בחבילות משתנה בהתאם לאופן המשלוח שבחרת ובהתאם למדיניות המשלוחים בלינק: “מדיניות משלוחים” בכל מקרה, ניתן לפנות אלינו בהתאם לפרטי הקשר המופיעים בעמוד צור קשר או בטלפון: 0585-234290.

בכל פריט מופיעות המידות בסנטימטרים,. מדריך מידות באתר הוא משוער ומשמש רק על מנת לסייע בביצוע המדידה. החברה לא מתחייבת לנכונות המידות במדריך המידות.

מהמשרדים שלנו בקריית התקשורת, נווה אילן בניין B קומה 2. כמובן שיש לתאם מראש את הגעתך – ניתן לעשות זאת באמצעות יצירת קשר עם החברה בהתאם לפרטי הקשר המופיעים בעמוד צור קשר או בטלפון: 0585-234290.

New
Loading...
טוען ...